خدمات و کارمزد

1- هزینه عضویت:

این هزینه اولیه برای عضویت در موسسه همسرجون است و شامل 2 ساعت مصاحبه و مشاوره تلفنی برای شناخت با شما، تهیه زندگینامه (بیوگرافی) که دست کم 1 ساعت وقت می گیرد، عضویت  1 یا 2 ساله، وقتی که برای رد و بدل کردن ایمیل و پیامک در درازای عضویت گذاشته می شود، جستجو در آرشیو، و گزینش و فرستادن بیوگرافی های مناسب که با خواسته های شما هماهنگ باشد.

2- هزینه آشنایی آشنایی:

این هزینه زمانی پرداخت می شود که فرد مورد نظر را در آرشیو موسسه جستجو کرده و بشما معرفی می کنیم و اگر مایل به آشنایی با ایشان باشید، هزینه آشنایی را می پردازید و روند آشنایی آغاز می شود. چنانچه مایل به آشنایی با طرف نباشید هزینه ای ندارد ولو اینکه وقت زیادی را هم برای پیدا کردن و معرفی آن شخص به شما گذاشته باشیم اما لازم است که دلیل معقولی را برای رد کردن آن شخص ارائه بدهید تا بهتر بتوانیم بشما کمک کنیم. ناگفته نماند که زندگینامه آن فرد از طریق ایمیل برایتان فرستاده می شود، و این زندگینامه شامل عکس و اطلاعات مفید و لازم در باره آن شخص است. مهم است که خواسته های شما در چهارچوبی معقول، انجام شدنی، و هماهنگ با شرایط خودتان باشد، و در کل، به میزانی که محدودیت ها کمتر باشند، آسانتر می توانیم بشما کمک کنیم. فلسفه موسسه همسرجون آشنا کردن شما با فردی “همتراز و مانند” خودتان است.

ممکن است مورد مناسب را پس از مدت کوتاهی بشما معرفی کینم، و ممکن است زمان بیشتری ببرد زیرا این سرویس آنلاین دیتینگ نيست و فردی که بشما معرفی می شود، سنجيده و با نگرش به خواسته هاي شما برگزيده مي شود. 

بسياري از درخواست کنندگان با يک آشنايي به نتيجه مي رسند، چنانچه آشنايي اول بهر دليلي موفقيت آميز نباشد، مي توانيد با کانديداي ديگري آشنا بشويد، ماداميکه هزينه آشنايي را بپردازيد. فلسفه ما اینستکه بهترین گزینه ها را بشما معرفی کنیم. هچنین آشنايي با چند گزينه را همزمان توصيه نمي کنیم زيرا سردرگُمي پديد مي آورد.

از آنجاييکه مسائل اخلاقي و صداقت براي سرويس همسرجون در الويت است، موسسه همسرجون به هیچ قیمتی حاضر نیست با افراد دروغگو و بازيگر کار کند یعنی مهم است که “یک آدم خوب را به یک آدم خوب معرفی کنیم” و هدف  تشکيل کانون گرم خانواده و داشتن رابطه ماندگار است. می دانیم که هيچ سرويسي در جامعه ايراني ماهيت و کيفيت سرويس همسرجون را ندارد، زيرا هموندان موسسه همسرجون در کلاس ويژه خودشان قرار دارند، و هدفمند براي زندگي مشترک به موسسه همسرجون می آیند.

هزینه عضویت در ایران:
عضویت 1 ساله:   549.000 هزار تومان (پانصد و چهل و نه هزار تومان)

عضویت 2 ساله:    796 هزار تومان (هفتصد و نود و شش هزار تومان)

هزینه سرویس در ایران از طریق بانک ملی و به شماره کارت  6037.9973.6991.0196  بنام پروین زمانی پرداخت می شود. پس از پُر کردن فرم به سایت بانک ملی هدایت می شوید.

هزینه عضویت در خارج:

این هزینه برای افرادی است که در خارج از ایران زندگی می کنند مثلا آمریکا، کانادا، کشورهای اروپایی، استرالیا، کشورهای آسیایی و غیره. درخواست کنندگان موسسه همسرجون در سرتاسر جهان پراکنده هستند. پرداخت هزینه عضویت از طریق سرویس پی پل با هر کارت اعتباری که دارید انجام می شود. پس از پر کردن فرم شما اتواماتیک به سایت پی پل هدایت می شوید.

عضویت 1 ساله:   219$

عضویت 2 ساله:   389$

هزینه آشنایی:
هزینه آشنایی در ایران: 699 هزار تومان است  و برای هم میهنانی است که داخل ایران زندگی می کنند، و خواهان آشنایی با مورد مناسب در ایران هستند

هزینه آشنایی خارج از ایران: 259$ دلار آمریکا
ناگفته نماند که هزینه آشنایی پس از مرتبط شدن با مورد معرفی شده یعنی دریافت تلفن و ایمیل پس دادنی نیست، زیرا وقت و هزینه زیادی گذاشته شده است تا وارد این مرحله از آشنایی بشوید. درست همانگونه که اگر به رستورانی بروید و غذایی را نوش جان کنید، باید حساب میز را بپردازید چه آن غذا باب دلتان باشد و یا نباشد.

ازدواج و مهاجرت
کارمزد سرویس ما در رابطه با مشاوره برای “ازدواج و مهاجرت”  799 هزار تومان (هفتصد و نود و نه هزار تومان) است

این هزینه را می توانید از طریق بانک ملی و شماره کارت 6037.9973.6991.0196  بنام پروین زمانی پرداخت کنید یعنی پس از پُر کردن فرم ثبت نام و انتخاب گزینه “ازدواج و مهاجرت” اتوماتیک به سایت بانک ملی هدایت می شوید. شامل دو ساعت مشاوره و مصاحبه برای شناخت با شما و خواسته هایتان، تهیه بیوگرافی، و 1 سال عضویت  و کارهای دفتری و ارتباط  ما با شماست. همچنین در صورتیکه نخواهید در سرویس “ازدواج و مهاجرت” ادامه بدهید، این هزینه شامل عضویت 1 ساله در موسسه همسرجون است و مورد مناسب را از ایران بشما معرفی می کنیم مادامکیه چنین مورد و یا موردهایی موجود باشند.

توجه داشته باشید که هزینه مشاوره پس از “گفتگو و مصاحبه” با شما پس دادنی نیست. همچنین این هزینه شامل پیداکردن و معرفی همسر در خارج  نیست.

هزینه سرویس ما برای معرفی همسر مناسب در خارج از ایران (آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا و.  .و) که می تواند امکان مهاجرت را به همراه داشته باشد، پس از مصاحبه و مشاوره تلفنی دقیقا به آگاهی تان می رسد، زیرا میزان این هزینه به پارامترها، سلیقه، توانایی ها، و خواسته های فردی بستگی دارد، و برای افراد متفاوت است، و به این دلیل درج آن در اینجا انجام شدنی نیست. اما میزان این هزینه معقول و منصفانه خواهد بود زیرا مهم است که هم شما راضی باشید و هم هزینه های واقعی این سرویس (برنامه ماهواره، آگهی، کارمند، سایت، کارهای دفتری، پیداکردن مورد مناسب، و . و.) از طریق کارمزدی که می پردازید تهیه شود.ناگفته نماند که هزینه آشنایی پس از مرتبط شدن با طرف مقابل پس دادنی نیست حتا اگر رابطه شما به نتیجه مطلوب نرسد، درست همانگونه که هیچ پزشک و یا وکیلی نمی تواند در باره نتیجه کار بشما ضمانت و گارانتی بدهد، و این شما هستید که مسئول جذب طرف مقابل با رفتار  و کردار درست هستید و باید آماده باشید ریسک هایی را بپذیرید زیرا در روابط انسانی گارانتی وجود ندارد و شما مسئول انتخاب تان هستید.

مشاوره خانوادگی و راهنمایی
در ایران:               1 میلیون  تومان (یک میلیون تومان)  – برای یک مشاوره جامع و کاربردی

خارج از ایران:       240$

شامل 2 ساعت مشاوره تلفنی با پروین زمانی می باشد. اگر در رابطه تان دُچار مشکل شده اید، و نمی دانید بهتر است بمانید و یا رابطه را ترک کنید، می توانید مشاوره بگیرید تا شما را در این باره راهنمایی کنم. گاهی ناچاریم رابطه ای را ترک کنیم زیرا ماندن در آن رابطه سم است و آسیب های عاطفی و روانی زیادی به ما وارد می کند. گاهی هم بهتر است بمانیم چون آن رابطه ارزش ماندن و ترمیم کردن را دارد. انرژی روانی ما ارزش بالایی دارد، و نباید آنرا تلف کنیم. گاهی مسائل عشقی و عاطفی انقدر انرژی روانی ما را می گیرند، که توانایی انجام کارها و وظایف دیگر زندگی را از ما می گیرد. پس یک مشاوره دلسوزانه ارزش بالایی دارد و با شیوه و روشی که بکار می برم، با یک مشاوره 2 ساعتی تکلیف تان روشن می شود.