شرایط عضویت

1 – راستگو و خردگرا و با معرفت باشيد.

2- هيچ اعتيادی نداشته باشيد حتی به سیگار زیرا هم براي خودتان و دیگران و هم برای محیط زیست آلودگی ایجاد می کند.

3 – مجرد و هدفمند برای ازدواج  باشید. این سرویس براي صيغه و ازدواج موقت نيست 

4 – ترجیحا تحصیلات دانشگاهی و دست کم در حد کاردانی داشته باشید اما تحصیلکرده با مدرک و فاقد معرفت و شعور بدرد نمی خورد. دختران نازنین ازواج تان را برای دکترا و کارشناسی ارشد عقب نیندازید زیرا در چهارچوب ازدواج هم می توانید به تحصیلات تان ادامه بدهید چرا که اغلب دخترانی که ازدواج و بچه دار شدن را عقب انداخته اند، بسیار پشیمان هستند. تفاوت سن با فرزند هر چه کمتر باشد بهتر است زیرا قرار است برای فرزندمان مادر باشیم و نه مادربزرگ.   

5 – مردان بالای 23 سال و دختران ترجیحا بالای 18 سال داشته باشند. سن مناسب برای ازدواج و بچه دار شدن برای دختران ترجیحا زیر 30 سال است و توصیه من داشتن سه فرزند است. از قدیم و ندیم گفته اند: “یکی کمه – دو تا غمه – سه تا که شد خاطر جمه” – پژوهش های علمی در غرب و شرق جنبه های مثبت “سه فرزندی” را تایید می کنند. 

6 – درخواست مهریه نداشته باشید، زیرا زن کالا نیست. اگر مرد هستید، خواهان جهیزیه نباشید و مایل باشید همان حقوق مدنی را که خودتان در ایران دارید، قانونا به همسرتان هم بدهید. ساده زیستی را پیشه کنید تا ازدواج تان عقت نیفتد.

7 – کار و درآمد مناسب داشته باشید و  هدف تان از ازدواج تامین و سوء استفاده مالی از طرف مقابل نباشد. به جوانان ایرانی توصیه می کنم ساده زیستی را یاد بگیرید و دنبال خانه و ماشین و چشم و هم چشمی با دیگران نباشید. ازدواج تحت تاثیر معیارهای هالیوودی (خالیوودی) دشمن بشریت است زیرا هدف تزریق فساد، تجملات کاذب، تشویق به زیبایی های کاذب و مصنوعی، ماده گرایی، توهم، و جا انداختن مصرف گرایی است با این نتیجه که مردان ایرانی در جستجوی ملکه زیبایی و زنان منتظر شاهزاده روی اسب سفید و پولدار هستند. صهیونیسم خالیوودی جهانیان را شستشوی مغزی داده است با اینکه آمار طلاق در ازدواج های هالیوودی بالای 70% است. پس ساده زیستی و ارزش های معنوی را برای خوشبختی پیشه کنید. 

8 – داشتن ایمیل لازم است زيرا بیوگرافی فقط از طریف ایمیل فرستاده می شود

9 – ارزش و احترام قلبی برای محیط زیست و رفتار انسانی با حیوانات در این سرویس مهم هستند زیرا چنین افرادی انسان های بهتری هستند.

10– مهمتر از همه: از ته دلتون ايراني باشيد و هویت ایرانی خودتان را دوست داشته باشید و سرافرازي و اقتدار ايران و خوشبختي ايرانيان برایتان مهم باشد. آنهایی که در باره ایران  افکار  بد و دورغ پراکنی می کنند، و روشنفکری را در ایران ستیزی و بدگویی از ایران و نظام می دانند، با فلسفه موسسه همسرجون هماهنگی ندارند. بدبختانه برخی از ایرانیان در داخل و خارج مسخ دروغ های رسانه های صهیونیستی هستند، و به ایران ستیزی و اسلام هراسی دامن می زنند، و اب به آسیاب دشمنان ایران می ریزند. حال آنکه یک ایرانی واقعی هرگز با دشمنان ایران توانی نمی کند ولو اینکه از شرایط داخلی ناراضی و گله مند باشد. متاسفانه به کرّات دیده ام که ایرانیان بسبب ایران ستیزی خود دُچار بی هویتی، دوگانگی، و بی ریشگی شده اند. پيام موسسه همسرجون عشق و مهر و دوستي و همبستگی میان ایرانیان است. مهم است که ما ایرانی بودنمان را دوست داشته باشیم و نگذاریم دروغ های استکبار در افکار ما رخنه کنند. همچنین اين سرويس براي فارسي زبانان است با هر دین و باوری و در هر کشوری که فارسي زبان هستند.